مجموعه دندانپزشکی آرتمان درمان

باحضورمتخصصین دندانپزشکی ترمیمی و زیبایی، اندودنتیست، پریودنتیست و متخصص پروتز  فارغ‌التحصیل از دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ، فعالیت خود را به صورت تخصصی از سال ۱۳۸۱ آغاز نموده است.
خط مشی مجموعه دندانپزشکی آرتمان درمان در وهله اول، پیشگیری از ایجاد بیماری های دهان و دندان با رویکردی سلامت محور و در مرحله بعد، درمان مشکلات ایجاد شده با عملکردی کاملاً محافظه‌ کارانه می باشد.

به همین دلیل تمامی سعی ما بر این است که با بکارگیری روش‌ های استاندارد و کارآمد، نسج باقیمانده دندان تا حد امکان حفظ گردد. شکل گیری
برنامه درمانی برای هر فرد مراجعه کننده بر اساس نوع و شدت مشکل و با  مشاوره و معاینه توسط متخصصین در شاخه‌های مختلف صورت می پذیرد تا در نهایت، یک طرح درمان هدفمند با مشورت و همفکری متخصصین دندانپزشکی ارائه گردد.

علاوه بر خدمات پیشگیری و درمان، در این مجموعه کلیه درمان‌های دندانپزشکی زیبایی نیز با نگرش نزدیک شدن به زیبایی طبیعی یا استتیک انجام می‌پذیرد.

نام مجموعه دندانپزشکی آرتمان برگرفته از فعالیت‌های این مجموعه است که همان دستیابی به نتیجه نهایی مطابق با خواست فرد، با رویکردی هنرمندانه و با صرف زمان بیشتر است.